Hakkımızda


Elta İplik olarak TÜRKİYE Tekstil sektörüne yıllardır edinilmiş birikimlerini müşterilerine aktararak iyi bir hizmet vermek adına İSTANBUL’da kurulmuş, yaygın ve hacimli bir şekilde ithalat ve ihracat yapmaktayız. Başta NYLON 6 ve NYLON 66 olmak üzere, Gipeli İplik, Polyester İplik Ve Kesik Elyaf kalemlerinde dünyanın ileri gelen üreticilerinden değerli müşterilerimize tedarik aşamasında yardımcı olmaktayız.
Bizler dünyada alanlarında önde gelen üreticilerden Gipeli iplikte OCTAGON (MISIR) ve Naylon 6 ,Naylon 6.6 da STİLON (POLONYA) firmalarının TÜRKİYE Distribütörlüklerini yapmaktayız. Bu avantajımızı müşterilerimizin lehine kullanarak, talep ettikleri ürünlerin en iyi kalitede, en iyi satın alma fiyatlarıyla ithal etmelerini sağlıyor ELTA İPLİK güvencesi ile dağıtım ve tedarik hizmeti sunuyoruz.

MİSYONUMUZ: hizmet anlayışımız ve müşterilerimize sunduğumuz kaliteli ve üretim maliyetlerini aşağıya çeken iplik çeşitlerimiz ile tekstil sektörüne en iyi hizmeti verebilmek.

VİZYONUMUZ: Ürün çeşitlerimizi, zengin renk ve kalınlık seçenekleri ile müşterilerimize hizmet sunarken ELTA İPLİK olarak talep edilen tüm ihtiyaçlara cevap verebilmeyi, ürünlerimizi en cazip fiyatlar ile müşterilerimize sunmayı ve dürüstlüğü kendimize ilke edinerek tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ile birlikte büyümeyi hedefliyoruz.